Jeřábnické práce

Všechny naše autojeřáby nabízím k pronájmu za příznivé ceny.  Níže si můžete vybrat typ autojeřábu, které se liší nosností. Autojeřáby jsou vhodné k mnoha činnostem, například montáže či demontáže objektů, montáže střech, manipulaci strojů apod. Ceny autojeřábu se odráží na náročnosti práce. Při pronájmu autojeřábu se účtuje počet najetých kilometrů a skutečně odpracované hodiny, minimálně účtujeme 1 hodinu práce. Při dlouhodobějším pronájmu autojeřábu je možná dohoda na denním nájemném. K autojeřábu máme k dispozici paletové vidle o nosnosti 1500kg.

Autojeřáb Grove GMK 3055

Tento jeřáb je vybaven teleskopicky vysouvaným hlavním výložníkem o délce 43m. Jeho základní délku je možno zvětšit pomocí hydraulicky sklopného příhradového nástavce o dalších 15m. Výsledkem je výškový dosah téměř 60m. Výhodou hydraulického sklápění je snadné nastavení úhlu nástavce z kabiny operátora a rychlejší montáž nástavce na hlavní výložník. Doplňkem této výbavy je i dvouhákový provoz. Tento jeřáb je i „unikátní“ svojí výbavou dálkového ovládání, které umožňuje operátorovi ovládat jeřábové funkce mimo kabinu jeřábu.  Tuto funkci zákazníci ocení hlavně při špatném výhledu operátora na vazače a signalisty (např. při usazování schodiště přes hotový strop do stavby) a operátor tuto funkci využije při změně prolanování kladnice a montáži příhradového nástavce. Autojeřáb je zároveň vybaven kamerovým systémem, který je umístěn na konci výložníku a umožňuje lepší oční kontakt operátora jeřábu na zdvihané břemeno v nepřístupných manipulačních prostorech. Níže uvádíme zátěžové parametry a rozměry autojeřábu.

zátěžový diagram
Zátěžový diagram
GMK 3055
Rozměry jeřábu GMK 3055
Rozměry jeřábu
GMK 3055

Autojeřáb Tatra 148 AD20

Tento jeřáb je vybaven teleskopicky ovládaným hlavním výložníkem o maximální délce 22m. Jeho hlavní předností je práce v náročném terénu. Níže uvádíme rozměry autojeřábu.

Komentáře jsou uzavřeny.